Wyszukiwarka
 na stronie  na forum  
Twitter
forum
Strona główna Aktualności › Ostatnie prosta do Euro 2012 ›

Ostatnie prosta do Euro 2012  


« Powrót

Za dwieście dni, 8 czerwca 2012 roku, ruszają mistrzostwa Europy w piłce nożnej, organizowane przez Polskę i Ukrainę. Przygotowania idą pełna parą, ale opóźnień w harmonogramie nie udało się uniknąć.

fot. euro21012.poland.comSen z powiek organizatorom imprezy może spędzać sytuacja na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie planowany jest mecz inauguracyjny Euro 2012. Pierwotnie stadion miał być oddany do użytku pod koniec czerwca, ale w maju wykryto poważne usterki na schodach prowadzących na górne trybuny. Obowiązujący obecnie harmonogram zakłada, że usterki zostaną naprawione do końca listopada. Uroczyste otwarcie zaplanowano na 17 grudnia.

Z drobniejszymi problemami borykają się włodarze poznańskiej areny. Tam po raz siódmy wymieniana była murawa. W zamian zaprezentowano projekt tzw. strefy kibica, czyli przestrzeni miejskiej, w której przebywać będą mogli przebywać kibice podczas meczów (i nie tylko). Będzie się znajdować oczywiście w centrum miasta, w obrębie Placu Wolności i Alei Marcinkowskiego - od ulicy 27 Grudnia do ulicy 23 Lutego. Swoją działalność strefa rozpocznie 8 czerwca 2012 roku i przez 24 dni będzie gościć wszystkich odwiedzających w godzinach od 14.00 do 00.00 w dni niemeczowe i od 12.00 do 02.00 w dni meczowe. Wstęp dla wszystkich do strefy będzie bezpłatny i dotyczy dni, kiedy będą rozgrywane mecze na Stadionie Miejskim w Poznaniu. W pozostałe istnieje możliwość biletowania wstępu, jeśli w strefie będą odbywać się specjalne wydarzenia kulturalne.

Chrzest bojowy z powodzeniem przeszły natomiast stadiony  w Gdańsku i Wrocławiu.


Opracowanie: Redakcja IzoForum
Źródło: tvn24.pl

180_260_pakery_iniekcyjne.jpg
Newsletter
Sonda
Jaką metodą dokonujesz pomiaru wilgotności na budowie ?
Miernikiem elektronicznym
Metodą karbidową CM
Oceną wzrokową i dotykową
Metodą suszarkowo-wagową
Tagi  Popularne A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z
Partnerzy  
Nowy baner polski Nowy baner polski