Wyszukiwarka
 na stronie  na forum  
Twitter
forum
Strona główna Aktualności › Dulux Lets Colour ›

Dulux Lets Colour  


« Powrót

W sobotę w ramach akcji Dulux Let’s Colour mieszkańcy Warszawy wspólnie odmalowali ponad 600 m2 muru na praskim brzegu rzeki. Gołe stopy i odciśnięte ślady na piasku stały się motywem przewodnim projektu.

W sobotnie przedpołudnie miłośnicy kolorów spotkali się nad Wisłą, aby podjąć wyzwanie marki Dulux i wspólnie dodać barw do warszawskiej rzeczywistości. Słoneczna pogoda oraz wsparcie mieszkańców sprawiło, że w kilka godzin udało się ukończyć mural.

Projekt, autorstwa znanego artysty Aqualoopy, doskonale wpisuje się w ideę ożywiania przestrzeni, jaka towarzyszy akcji. Filozofia zmiany przestrzeni miejskiej, wyznawana przez Dulux Let’s Colour, to nie tylko malowanie miejsc, ale przede wszystkim nadawanie im drugiego życia i sprawianie, że ludzie będą czuli się lepiej w otaczającej ich przestrzeni.

- Zgodnie z tegorocznym hasłem Czas na zmianę, dodaliśmy kolorów na nadwiślańskiej plaży i zużyliśmy około 350 litrów farby - mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux, organizatora akcji. – Malowanie przebiegało w doskonałej atmosferze, a słoneczna pogoda dodatkowo sprzyjała też plażowaniu – dodaje.

Let’s Colour to globalna inicjatywa, której celem jest przekształcanie przestrzeni miejskich w bardziej przyjazne oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą barw.

Już 14 września br. od godziny 10.00 wszyscy mieszkańcy miasta w ramach akcji Dulux Let’s Colour będą mogli pomalować „Elektryk” Zespół Szkół im. prof. J. Groszkowskiego i dodać kolorów do swojej rzeczywistości. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w najbliższą sobotę.

 

Więcej na http://dulux.netpr.pl/pr/253066/kolorowo-nad-wisla

malowanie-nad-wisla.jpg
180_260_pakery_iniekcyjne.jpg
Newsletter
Sonda
Jaką metodą dokonujesz pomiaru wilgotności na budowie ?
Miernikiem elektronicznym
Metodą karbidową CM
Oceną wzrokową i dotykową
Metodą suszarkowo-wagową
Tagi  Popularne A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z
Partnerzy  
Nowy baner polski Nowy baner polski