Wyszukiwarka
 na stronie  na forum  
Twitter
forum
Strona główna Aktualności › ISOVER Herkulesem branży ›

ISOVER Herkulesem branży   


« Powrót

1 marca w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się gala wręczenia dorocznych wyróżnień miesięcznika "Builder". Wśród tegorocznych laureatów nie zabrakło marki ISOVER, producenta wysokiej jakości materiałów izolacyjnych.  

fot. PubliconPolski Herkules to prestiżowe wyróżnienie, stanowiące uhonorowanie nie tylko szczególnych osiągnięć przedsiębiorstwa w branży budowlanej, ale także skutecznego zarządzania firmą. Jedną z siedmiu statuetek przyznano zarówno marce ISOVER - za szczególne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej - jak i Prezesowi Zarządu, Tomasowi Rosakowi - za skuteczne zarządzanie firmą, wkład w rozwój firmy i zaangażowanie w sprawy branży.    

- Herkules ze swoimi dwunastoma pracami niewykonalnymi dla zwykłego śmiertelnika odwołuje się do wyjątkowości - tak w liście do organizatorów i gości pisał nieobecny na gali Tomas Rosak, Prezes Zarządu ISOVER. - Nagroda stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Jest potwierdzeniem słusznie obranego kierunku rozwoju. Wiemy, jak wielkie znaczenie w budwnictwie pełnią detale, dlatego w swoich działaniach daążymy do łaączenia komfortu, odpowiedzialności i bezpieczeństwa z dbałością o środowisko. Do słów Prezesa Zarządu odniósł się Henryk Kwapisz, menadżer Rozwoju Rynku ISOVER, który odbierając statuetkę mówił o Herkulesie jako symbolu ludzi pracowitych, niebojących się wyzwań i przewidujących.  

IX Gala Builder Awards zgromadziła w tym roku kilkaset osób, wśród których znaleźli się przedstawicieli firm budowlanych, organizacji branżowych, instytucji państwowych i środowisk akademickich, m.in. minister Piotr Styczeń, podsekretarz stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej; poseł Andrzej Adamczyk z Sejmowej Komisji Infrastruktury; Wiktor Piwkowski, Przewodniczący PZITB; Profesor Andrzej Nowak (z Nebraska University, USA), przewodniczący Kongresu Inżynierów Polskich Ameryki Północnej oraz Andrzej Dobrucki, Prezes PIIB.  

 

Źródło: Publicon

 

IzoTv.jpg
Newsletter
Sonda
Jaką metodą dokonujesz pomiaru wilgotności na budowie ?
Miernikiem elektronicznym
Metodą karbidową CM
Oceną wzrokową i dotykową
Metodą suszarkowo-wagową
Tagi  Popularne A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z
Partnerzy  
Nowy baner polski Nowy baner polski