Wyszukiwarka
 na stronie  na forum  
Twitter
forum
Strona główna Aktualności › Knauf Insulation poszerza ofertę ›

Knauf Insulation poszerza ofertę  


« Powrót

Knauf Insulation poszerza gamę produktów o wełnę mineralną EXPERT. 

 

fot. MCConsutantsPolska jest pierwszym krajem, w którym producent oferuje ten rodzaj wełny. Wełna EXPERT wyprodukowana w technologii ECOSE® posiada certyfikat Eurofins Gold, który jest potwierdzeniem wysokich standardów produktu, który charakteryzuje się praktycznie zerową zawartością szkodliwych substancji. Akcja sprzedażowa została zainaugurowana kampanią promocyjną, która objęła 56 sklepów Castorama w całej Polsce.

 

Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation zapewnia izolację cieplną, izolację akustyczną, ochronę przeciwpożarową budynków oraz oszczędność energii. Przeznaczona jest dla osób, które szukają skutecznej metody na termoizolację poddasza lub izolację ścianek działowych. 

 

"Wełna mineralna EXPERT, tak jak pozostałe rodzaje wełny mineralnej firmy Knauf Insulation, wyprodukowana jest w technologii ECOSE®, dzięki czemu pozbawiona jest szkodliwych substancji i stanowi gwarancję dobrej jakości powietrza w domu. Dodatkowo  jest przyjemna w dotyku, mniej pyląca, a przez to wygodna w montażu.  Aktualnie w sprzedaży dostępne są dwa rodzaje wełny EXPERT: EXPERT LRR 040 (Lambda 040) – wełna w rolce przeznaczona do ocieplania głównie poddaszy, dostępna w grubościach: 50; 100; 150; 200 mm oraz EXPERT IPB 039 (Lambda 039) – wełna w płytach, stosowana przede wszystkim do izolacji akustycznej i termicznej ścianek działowych, dostępna  w grubościach: 50; 75; 100 mm". - podkreśla Arkadiusz Jaworski, Retail Marketing Manager Knauf Insulation.

 

 

Źródło: MCConsultants

 

180_260_pakery_iniekcyjne.jpg
Newsletter
Sonda
Jaką metodą dokonujesz pomiaru wilgotności na budowie ?
Miernikiem elektronicznym
Metodą karbidową CM
Oceną wzrokową i dotykową
Metodą suszarkowo-wagową
Tagi  Popularne A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W Y Z
Partnerzy  
Nowy baner polski Nowy baner polski